Kaip atsirado Batukų Namai

 • Apie BATUKŲ NAMUS - kaip jie atsirado?

   

  Vaikiski batai batai vaikams     Susipažinkim - aš esu Dovilė, dviejų linksmų vaikučių Monikos ir Manto mama. BATUKŲ NAMAI atsirado ne šiaip sau, jie turi savo istoriją ir noriu ją papasakoti.

       Trumpesnė istorijos dalis yra ta, jog aš galima sakyti augau tarp vaikiškų batukų. Mano teta ir dėdė dirba su vaikiška avalyne jau daugiau nei 20 metų - manau, kad tai tikrai nemaža patirtis. Taip kad batukai mažytėms kojytėms man toli gražu nėra naujiena gyvenime.

       Kiek ilgesnė istorija yra apie tai, kada „iš arčiau“ susipažinau su batukais. Be abejo, kaip ir kiekviena mama domėtis pradėjau atsiradus pirmam vaikui. Žiūrėjau, lyginau, aiškinausi kas kaip ir kodėl. Pirkau tokius, kokie tuo metu atrodė geriausi.

       Kuomet berniukui buvo 3 metai pastebėjau, kad eidamas jis kiek svyruoja, ne visai taisyklingai stato kojytes. Iš pradžių maniau, kad išdykauja, nes kiekvieną kartą kai tai pastebėdavau jis šypsojosi. Bet darželio auklėtojom patvirtinus, kad ta pati situacija pasikartoja ir būnant pas jas, pradėjau aiškintis.

       Konsultavausi su ne vienu ortopedu, darėm skirtingus tyrimus, domėjausi moksliniais straipsniais ir visi tvirtino tą patį. Kad tinkamiausias variantas vaikučiams nuo pat pirmųjų žingsnių yra ortopedinius reikalavimus atitinkantys batukai. Tokia avalynė kokybiška ir ją avint nekils problemų su pėdutėmis ateityje. Batukai, kuriuos vaikai avi yra labai svarbūs.

       Mantas kurį laiką vaikščiojo su jam pagal pėdos formą skirtais įdėklais ir viskas susitvarkė. Bet nuo to karto visiems visada siūlau rinktis ne madingiausius, gražiausius ar pigiausius batus, o kokybiškiausius. Kuo vyresniam vaikučiui yra pastebima pėdučių problema tuo sunkiau ją „atstatyti“.

   

  Kodėl būtent elektroninė parduotuvė?


       Su mažais vakais, ypač kai jų ne vienas, dažnai būna gana sunku nubėgti į parduotuvę ir išrinkti jiems batus. Vienas bėga į vieną pusę, kitas į kitą. Vienas ima visus daiktus nuo lentynos iš eilės ir aplinkui juos išmėto, o kitas verkia, nes eilinį kartą kažkas negerai. Na taip sakant visiškas „bardakas“.

       Todėl po dviejų tokių apsilankymų pasakiau, kad užtenka. Ir nuo to laiko batukus pirkdavau tik internetu. Pristatydavo kurjeris tiesiai į namus, pamatuojam ir viskas greita bei aišku. Vaikas savoje aplinkoje, todėl mažiau išdykauja, kitas nebando nugriauti parduotuvės kol matuojam pirmam. Taip sakant pasaugom kelias nervų ląsteles sekančiam išėjimui su jais abiem :)


  Laimingų pėdučių nuo pat pirmųjų žingsnių linki
  Dovilė, Monika ir Mantas
   

   

   

  APIE MUS RAŠO:

  Sukritikavo lietuvių norą sutaupyti vaikams perkant nešiotus batus: darote didžiulę klaidą


   Batai vaikams - batai mergaitems ir batai berniukams

   

  Kaip išrinkti vaikams batus, kurios avės ugdymo įstaigoje

  lrytas lietuvos rytas batai vaikams

   

  Ką reikia žinoti tėvams, renkantis vaikišką avalynę vasarai

  lrytas batai vaikams, vaikiški batai

   

   

  PRIREIKUS PAGALBOS ARBA PATARIMO KREIKITĖS:

  info@batukunamai.lt

  +370 671 95954

  Prekių nėra.