Weestep vaikiški batai     Vaikiškus ortopedinius-profilaktinius batus gaminantis prekinis ženklas WEESTEP yra pardavimų lyderis Amerikoje, Kanadoje, Ukrainoje, Kazachstane ir daugybėje Europos šalių.

     Teigiamai įvertintas Europos kokybės kontrolės WEESTEP jau daugelį metų gamina šiuolaikiško dizaino aukštus bei žemus sportinius batelius su aukštais arba žemais nusileidimais. O naudojamos natūralios medžiagos, pažangios WE-TEX technologijos, itin minkštas bei lankstus padas paverčia WEESTEP vienu geriausių vaikiškų batų prekiniu ženklu.

     Šiuolaikiško dizaino specialiai vaikams pritaikyti batai gaminami modernios gamybos technologijomis, todėl puikiai vertinami visame pasaulyje. Kurdami modelius dizaineriai pasitelkia ne tik šiandienines mados tendencijas, bet ir aukštos kokybės medžiagas kiekviename gaminyje.
  

 

 

Ortopediniai batai vaikamsOrtopediniai vaikiški bataiOrtopediniai batai mergaitėmsOrtopediniai batai berniukamsOrtopediniai vaikiški bataiOrtopediniai Weestep batai vaikamsOrtopediniai batukai vaikamsOrtopediniai odiniai batai vaikamsOrtopedinės odinės basutės batai vaikamsOrtopediniai batukai vaikams

 

 
 Dydis EU   Vidpadžio ilgis cm. 
18 11   
19 11.7
20 12.5
21 13.5 
22 14   
23 14.5
24 15.5
25 16  
26 16.5
27 17.5
28 18   
29 18.5
30 19.5
31 20   
32 20.5
33 21  
34 21.5
35 22  
36 22.5
37 23  

   


 

 

 

 

 

Iki kokio amžiaus reikalingi ortopediniai-profilaktiniai batai?

     Vaiko pėda baigia formuotis ties 6-7 gyvenimo metais. Todėl labai svarbu parinkti tinkamą avalynę nuo pat pirmųjų žingsnių iki mokyklos lankymo pradžios. 

Batų žymėjimo simboliai – ką verta žinoti?

Renkantis avalynę žymėjimo simbolius yra svarbiau žinoti negu mums dažnai atrodo. Žinodami, ką kiekvienas iš jų reiškia, galime pasirinkti tinkamiausius ir kokybiškiausius batus.  

Kaip keičiasi vaiko pėdos?

     Per visus 18 augimo metų keičiasi vaiko kojų forma, proporcija ir struktūra. Tačiau vaikų kojos keičiais etapais. Pasižiūrėkime, kaip gi?

Kaip išrinkti batų dydį - nykščio taisyklė?

     Batas turi būti prigludęs ties keltimi ir laisvas priekinėje pėdos dalyje. Tačiau, kaip gi?

Vaikų pėdos iki 12 metų - kaip jos keičiasi?

     Niekada nepamirškit, kad basutes ir batukus vaikams svarbu atsirinkti atidžiai ir rūpestingai. Tai būtina tam, kad jie nepakenktų besivystančiai mažylio pėdai. 

Kodėl ortopediniai batai svarbūs?

     Vaikų kojytės nuolatos auga, o augdamos jos formuojasi. Todėl ypatingai svarbu dėvėti kokybišką avalynę.