Columbia kombinezonai, striukės, sniego kelnės ir pirštinės vaikams | Columbia batai vaikams

  • Columbia kombinezonai, striukes, kelnes, batai     COLUMBIA prekės ženklą 1938-aisiais įkūrė sutuoktinių pora Maria ir Paulas Laformai. Tuo metu dėl Vokietijoje vykstančių konfliktų pora kaip tik buvo pabėgusi į JAV ir įsikūrusi Portlande. Kadangi šiame mieste tekėjo jiems patinkanti Kolumbijos upė, jos vardu ir buvo pavadintas COLUMBIA prekės ženklas.

         Pora pradėjo savo verslą gamimdama galvos apdangalus. Tačiau su laiku jis taip išsilėtė ir patobulėjo, jog visi žmonės, mėgstantys aktyvų gyvenimą tikrai žino COLUMBIA kaip kokybiškos avalynės bei laisvalaikio aprangos visai šeimai prekės ženklą.

         COLUMBIA kombinezonai, striukės, sniego kelnės bei batai vaikams yra gaminami ne ką mažesnėmis apimtimis nei suaugusiems. Vyresnieji su šia apranga keliauja į žygius, kopia į kalnus bei užsiima kita fizine veikla. O štai vaikai praleidžia daug laiko lauke, kur jiems reikalinga kokybiška apranga.

         COLUMBIA yra žinomi kaip pasauliniai lyderiai aktyvaus laisvalaikio, avalynės, aksesuarų, sporto aprangos srityje. Jų nuolatos vykdomi tyrimai leidžia tobulėti bei atrasti naujas galimybes.

         COLUMBIA vaikiški batai taip pat kaip ir suaugusiųjų, sukurti naudojant specialią Omni-Heat technologiją, kuri sulaiko šilumą viduje, tačiau kartu ir apsaugo pėdas net ir nuo atšiauriausio oro žiemos sąlygomis.