Reima batai vaikams | Vaikiški batai | Avalynė vaikams

  • REIMA žieminiai batai berniukams ir mergaitems     REIMA gamintojas orientuojasi į vaikus, leidžiančius laiką lauke. Jų avalynė bei lauko drabužiai pasižymi aukšta kokybe, termo reguliacinėmis sąvybėmis bei unikaliais dizainais. Batai vaikams gamintojo REIMA yra kuriami jau 70 metų – tai tikrai ilgas laiko tarpas patirčiai sukaupti ir rinkai pateikti kiek įmanoma labiau ištobulintą avalynę bei drabužius.

         Tačiau nors jau dabar daug pasiekę, sustoti jie neketina. REIMA batai, kombinezonai, striukės ir kombinezono kelnės yra jau kurį laiką garsėjantys ne tik savo aukšta kokybe, tačiau ir originaliais ir akį traukiančiais dizainais.

         REIMA istorija prasidėjo dar Antrojo pasaulinio karo metu. Kariškiams siuvanti drabužius „Pallo – Paita Oy“ įmonė dėl saugumo oro atakų metu iš Helsinkio buvo perkelta į Kankaanpää miestą. Pasibaigus karui fabrikas buvo grąžintas į Helsinkį, tačiau nenorėdama prarasti įdirbio įmonė pastatė naują gamyklos pastatą ir Kankaanpää mieste. Jis buvo pavadintas „Kankama Oy“.

         Dėl žaliavų trūkumo, pirmieji moteriški drabužiai buvo pradėti gaminti iš turėtų karinių sniego kostiumų. Įmonė sparčiai plėtėsi ir 1950 metais pavadinimas buvo pakeistas į REIMA. Vaikiškiems drabužiams pradėta naudoti ilgaamžę medžiagą bei eksportuoti juos į kitas užsienio šalis. Tačiau eksportui į Europos šalis nepasiteisinus, REIMA susikoncentravo ties Skandinavijos šalimis ir kūrė savo praduktus pagal šiose vietovėse esantį klimatą.

         Po kurio laiko buvo sukurta itin išpopuliarėjusi Enstex® medžiaga, kuri pasižymėjo atsparumu vandeniui, ilgaamžiškumu ir buvo tobulai suderinta su stilingu dizainu. Daug nuveikusi ir pasiekusi Skandinavijos šalyse, REIMA pradėjo plėsti globaliai ir užimti vis naujas rinkas skirtingose šalyse. Šiuo metu šis prekės ženklas yra populiarus ir labai vertinamas dėl savo kokybės.