Viking vatai vaikams     Norvegų gamintojas VIKING avalynę vaikams gamina nuo 1920 metų. Ji yra tobulai pritaikyta norvegiškam klimatui, tad net esant atšiauriam orui kojytės išlieka šiltos ir sausos. Pagrindinis Viking įmonės prioritetas yra avalynę pagaminti taip, kad vaikas jaustųsi patogiai su batukais tiek žaidžiant lauke, tiek lakstant patalpoje.  

Viking batai vaikams Gore Tex

     Norvegija yra netoli Šiaurės polio, todėl norint išgauti geriausią variantą, gamintojai turi galimybę testuoti savo avalynę vaikams įvairiomis oro sąlygomis.

  • Viking avalynė pritaikant GORE-TEX® technologiją yra pagaminama kvėpuojanti bei neperšlampanti. GORE-TEX® - tai vandeniui atspari ir kartu orui pralaidi membrana. Ši membrana išgarina prakaitą iš vidaus į išorę, tačiau tuo mačiu metu nepraleidžia vandens iš išorės.
  • Viking turi platų avalynės pasirinkimą - nuo šiltos avalynės lauke iki basučių patalpoje. Batukų padas yra neslidus, o jų sukibimas su bet kokio tipo danga yra ištobulintas iki aukščiausio lygio.
  • Viking avalynėje yra naudojamos specialios medžiagos, kurios leidžia juos skalbti skalbimo mašinoje ne didesnėje nei 30 laipsnių temperatūroje. Tačiau prieš skalbiant reikia nepamiršti išimti vidpadį, o išskalbus džiovinti batus kambario temperatūroje – ne džiovyklėje ir ne padėjus ant radiatoriaus.