Mirksintys LED ortopediniai batai mergaitėms | Šviečiantys LED batai mergaitėms

 • Mirksintys LED batai mergaitėms yra pritaikyti avėti tiek šiltuoju, tiek šaltuoju metų laiku. Šviečiančios LED lemputės neturi įtakos batų kokybei – jos tėra žaismingas elementas, puošiantis batus vaikams.

  Šviečiantys LED batai vaikams yra skirti avėti nuo pat pirmųjų žingsnių. Šie ortopediniai batai mergaitėms atitinka aukštus kokybės standartus. Tai vaiko pėdutėms leidžia augti sveikoms ir taisyklingoms. Tad avėti juos reikėtų vos vaikui pradėjus ropoti, o nustoti tuomet, kai vaiko pėdutė jau bus galutinai užaugusi – paauglystėje.

  Linksmi batai mergaitėms yra skirti ne tik išoriškai grožėtis. Tamsiuoju paros metu jie gali puikiai atstoti atšvaitus, kad būtų geriau matomi vairuotojams. Tačiau reikia nepamiršti, kad kiekvieni LED batai turi konkretų mirktelėjimų kiekį. Pavyzdžiui gamintojo DD Step batai sumirksi apie 400 000 kartų. Vėliau didelė tikimybė, kad batukai mirksėti nustos. Tačiau nevertėtų išsgąsti. Kadangi šis mirktelėjimų kiekis tikrai nemažas, atsižvelgiant į tai, kaip greitai auga vaikų pėdutės ir kaip dažnai batukus tenka keisti naujais, to net nepajusime.

  Spindintys LED batukai mergaitėms džiugina ne tik vaikus, bet ir tėvus. Mažųjų šypsenos mums yra tikra palaima. Kiekvienas norime jaustis laimingas, todėl žaismingi batukai padarys kiekvieną dieną gražesne. 

  Skaityti daugiau
 • Odiniai LED batai CREAMY HEART
  Kodas: S050-374BM
  Kaina 44