Batų žymėjimo simboliai – ką verta žinoti?

Batų žymėjimo simboliai – ką verta žinoti?

Renkantis avalynę žymėjimo simbolius yra svarbiau žinoti negu mums dažnai atrodo. Žinodami, ką kiekvienas iš jų reiškia, galime pasirinkti tinkamiausius ir kokybiškiausius batus.  

 

     Išorinis batų audinys. Bato viršutinė dalis gali būti pagaminta iš natūralaus arba sintetinio pluošto. Natūralūs audiniai: natūrali oda, vilna, medvilnė. Sintetiniai audiniai: dirbtinė oda, viskozė, nitronas, kapronas arba tiesiog jų mišinys.


     Vidinis batų audinys. Tai audinys, iš kurio pagamintas bato vidus bei vidpadis. Dažniausiai jie būna pagaminti iš to paties audinio. Lygiai taip pat, kaip ir išorinė, vidinė bato dalis gali būti pagaminta iš natūralaus arba sintetinio pluošto. Natūralūs audiniai: natūrali oda, vilna, medvilnė. Sintetiniai audiniai: dirbtinė oda, viskozė, nitronas, kapronas arba tiesiog jų mišinys.


     Pado medžiaga. Tai yra medžiaga, iš kurios pagamintas batų padas. Jis gali būti pagamintas iš gumos, poliuretano, termopoliuretano arba termoplasto. Ortopediniai batai, skirti vaikams, paprastai yra pagaminti iš natūralios ir neslystančios odos.

 

Žemiau matysite išsamesnę informaciją apie simbolius, kuriais reikėtų vadovautis renkantis ne tik vaikiškus batukus, bet batus ir sau patiems:

Batai berniukams, batai mergaitėms - Batukų Namai

 

Linkėjimus siunčia

Batukų Namai komanda